Daniel Drozda, założyciel.

Firma FCD Folie Car Design oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkt – tzw. Car Wrapping, który pozwala na stworzenie unikalnego wyglądu Twojego auta przy pomocy folii do zmiany koloru.  Zajmujemy się oklejaniem aut klas Premium i innych, a także zabezpieczaniem aut foliami ochronnymi firm PremiumShield i Xpel.

Wykonywane przez nas usługi charakteryzują sie najwyższym profesjonalizmem oraz wysoką jakości wykonania. Gwarantujemy kompleksową opiekę zarówno w trakcie, jak i po wykonanej usłudze. Stale stawiamy przed sobą nowe wyzwania, dbając o ciągły rozwój i kładąc największy nacisk na efekt końcowy i estetykę naszej pracy.

 Oklejając samochód folią chroni się jednocześnie jego oryginalny lakier przed czynnikami atmosferycznymi, płowieniem lakieru i promieniami UV. W momencie usunięcia foli samochód, jego powłoka lakiernicza wygląda tak jak przed oklejeniem. Podnosi wartość samochodu w momencie jego późniejszej odsprzedaży pomimo upływu lat.

 W przeciwieństwie do farb folie można bez wysiłku usunąć dzięki czemu można samochód oklejać, oklejać i jeszcze raz oklejać…